Autoservis
  

Potřebujete opravit Váš osobní automobil, dodávku či motocykl? Připravit jej na STK nebo vyčistit klimatizaci? Přijeďte do autoservisu NEJEDLÝ s.r.o., kde provádíme veškeré mechanické opravy vozidel a motocyklů, pravidelné servisní prohlídky, seřizování motorů, testování brzd a tlumičů i montáže doplňků a příslušenství.

Tým našich mechaniků se postará o opravy a výměny brzd, výfuků, tlumičů, rozvodů i pravidelné výměny olejů. Náš autoservis se zaměřuje také na autoelektrikářské práce. Provádíme opravy alternátorů, startérů, dobíjení či výměnu autobaterií, nebo montáž tažných zařízení.

V autoservisu NEJEDLÝ s.r.o. provádíme čištění a plnění klimatizací. Váš vůz i motocykl navíc připravíme na STK, kterou zajistíme včetně měření emisí. Garantujeme, že majitelé vozů všech značek u nás získají kvalitní a odborné služby.

Náš autoservis patří do sítě servisů AutoPROFITEAM. U nás lze provádět údržbu vozů, které jsou ještě v záruce! Servisní partneři AutoPROFITEAM používají moderní diagnostickou techniku, dílenské vybavení, software pro komunikaci s vozidly a montují kvalitní náhradní díly. Automechanici absolvují pravidelná technická školení v Konceptu profesionálního vzdělávání a spolupracují s jednotlivými výrobci vozidel, aby technické novinky a změny v oboru získávali přímo od výrobců vozidel.

Dále také nabízíme skútry značky Capirelli, které si můžete prohlédnout na naší prodejně, kde Vám současně náš personál poskytne veškeré potřebné informace a poradí s vhodným výběrem. 


Služby autoservisu
          
Servis a opravy

- pravidelné servisní prohlídky vozů všech značek i vozů v záruce
- diagnostika závad a opravy vozidel
- běžné mechanické práce (výměny brzdových destiček, tlumičů, apod.)
- montáž a prodej náhradních dílů a příslušenství
- seřizování světlometů

Autoelektrikářské práce
- opravy a servis autoelektriky a elektroniky
- instalace autorádií, alarmů a dalších

Klimatizace
- plnění klimatizací kvalitní směsí
- servis a údržba klimatizačního systému
- pravidelné sezónní prohlídky

Příprava STK
- připravíme vozidla všech značek na STK

Dále provádíme
- výměnu oleje - vynulování indikace servisního intervalu
- nastavování a seřizování světlometů
- testování, prodej a montáž autorádií
- montáž tažných zařízení
- opravy karoserií
- speciální a odborné opravy
- odtahová službaProdej skútrů Capirelli


Na prodejně autoservisu si také můžete prohlédnout a zakoupit některý ze skútrů značky Capirelli. Tyto skútry představují kombinaci velmi dobré kvality a příznivé ceny. Většina motorů je o obsahu 125 ccm, čímž jsou vhodné i pro řidiče s řidičským oprávněním skupiny B.

Všechny skútry mají čtyřtaktní, vzduchem chlazené motory, přední a zadní kotoučovou brzdu a samozřejmostí je i úložný prostor pod sedadlem. Na přání pak lze skútry dovybavit plastovým zadním boxem, ochranným plexisklem či navigací.

Pro další informace se neváhejte zastavit na naší prodejně autoservisu, kde si skútry můžete prohlédnout osobně, a kde Vám současně náš personál poskytne veškeré potřebné informace a poradí s vhodným výběrem.  Pneuservis
          

V pneuservisu na Brněnské ulici nabízíme kompletní pneuservisní služby pro osobní a dodávkové automobily. Přezouváme všechny typy pneumatik včetně motocyklových. Poskytujeme kvalitní vyvážení kol i seřízení geometrií. Samozřejmostí je uskladnění pneumatik v našich prostorách či jejich ekologická likvidace.

Pneuservis zároveň nabízí prodej nových pneumatik na osobní a dodávkové automobily, silniční a terénní motocykly, či silniční a terénní čtyřkolky. S výběreme nových pneu Vám ochotně poradí náš školený personál.


Kontakty

Brněnská 1241
671 72 Miroslav


GPS souřadnice: 48°56´45.928"N, 16°18´55.965"E

Tel.: +420 515 335 086
E-mail: osobnipneu@nejedly.cz
Kamil Šikula
prodej: pneumatika osobní, VAN a moto, příjem oprav
mobil: +420 739 089 625
e-mail: sikula@nejedly.cz

Eva Nejedlá
prodej: pneumatika osobní, VAN a moto, příjem oprav
mobil: +420 739 136 386
e-mail: eva@nejedly.cz

Pracovní doba:
pondělí - pátek     7:00 - 17:00
sobota                 8:00 - 11:00